Hakkımızda

Şömine karşısında çay içmenin keyfini yaşayın.

75 kişilik restourantımızda Türk ve Dünya mutfaklarından farklı tatlar bulabileceğiniz, yöresel ürünlerimizle bezenmiş, alternatif menüler sunulmaktadır. Ayrıca kendi üretimimiz olan doğal alabalığımızı tercih etmenizi öneririz. Ürinlerimizin tamamı doğal olup, kahvaltılarda çevre yaylalardan temin ettiğimiz taze yayla ürünleri sunulmaktadır.

Kaliteli Hizmet

12 adet bunglow tipi 2,3 ve 4 kişi kapasiteli odalarımızın tamamı orman manzaralı olup, ön cephe odalarımız yayla manzaralıdır. doğal kekik ve çam kokuları içindeki tesisimiz merkezi ısıtma sistemi ile ısıtımaktadır. Geleneksel bungalow mimarisi standartlarındaki odalarımız, tamamı lambri döşemeli olup oldukça geniş ve ferah bir yapıya sahiptir.Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz sıcak bir ortam sizi beklemektedir...

Karda yürüyüş keyfini burada yaşayacaksınız

Soğuk kış gecelerinin özlenen tadını şöminemiz karşısında doyumsuzca yaşayabilir, ud ile canlı müziğimiz eşliğinde Türk sanat müziği ile nostalji yaşayıp sınırsızca eğlenebilir, tatilin ve doğanın tadını ve farklı aromalarla tatlandırılmış nargile keyfini Köroğlu Konağı'nda yaşabilirsiniz.

Sarıalan yaylaları

Bolu'nun 20 km. güneydoğusunda Kartalkaya yolu üzerinde, çevresinde 14 yaylanın olduğu bir yayla grubudur. Burada da kamp, piknik ve trekking için uygun yerler vardır.Saraycık yaylası kenarında bulunan gölet töreye ayrı bir güzellik katmaktadır. Köroğlu Turizm Alanı 2. Gelişim bölgesi içinde yer alan Sarıalan'da Turizm Bakanlığınca gölet yapımı planlamakta ve çalışmaları devam etmektedir.

Doğalyapı ve Av Turizmi

Bolu'nun dört yanını kuşatan orman tabakası ve zengin bitki örtüsü, beraberinde çok çeşitli av hayvanlarının bulunmasını sağlar. Ormanlık alanlarda ayı, vaşak, yaban domuzu, geyik, karaca, kurt, sansar, tilki, porsuk, tavşan, kokarca, gelincik, kunduz ve sincap gibi kara hayvanları ile keklik, üveyik, bıldırcın, çil, toy, turna, çulluk, güvercin gibi av kuşları ve atmaca, şahin, kartal gibi yırtıcı kuşlar sıklıkla görülmektedir. İlimizin Gerede, Dörtdivan ve Mengen İlçelerinde av turizmi yapılabilecek potansiyel sahalar mevcuttur. Bu sahalarda avlanma mevsimlerinde Ülkemizde faaliyet gösteren av turizmi acentelerince yabancı avcılara yaban domuzu avı yaptırılmaktadır.

Kış Sporları

Kartalkaya'da toplam pist uzunluğu 30 km.'dir. Otellerin toplam 14 adet lift ve değişik eğimlerde 28 adet pisti bulunmaktadır. 15Aralık 15 Nisan arasında toplam 120 gün boyunca kış sporlarının yapılabildiği bölge kayak sporundna hoşlananların akının uğrar.Kar kalınlığı zaman zaman 2,5 - 3 metreyi bumaktadır. Kartalkaya'da bulunan otellerden kayak malzemesi kiralanabilir ve kayak öğretmenlerinden ders alınabilir.

Doğanın ve Lezzetin Buluştuğu Nokta

Organik ürün standımız, yöresel ev yemeklerimiz, kendi havuzlarımızda yetiştirdiğimiz alabalık, mangal keyfi, sıcacık aile ortamı, hamak keyfi, dağ manzaralı odalar, orman yürüyüşü, eğlenceli mekan, yayla evleri manzaralı bahçemiz, yürüyüş parkurumuz, kar üzerinde sıcak şarap ve mangal keyfi, bort ile kayak zevki, ateş başında gitar keyfi...

Temiz ve sıcak odalarımız, geniş ve ferah restaurantımız, tecrübeli ve güleryüzlü kadromuzla kalite ve güven tek ilkemizdir.OTELİMİZ kartalkaya ya 8 km. uzaklıktadir..

otelimizin uzaklığı: Kartalkaya 8km., bolu 20 km.,Ankara 174 km. , İstanbul 250 km.